Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran büyük yalnız kent olması nedeniyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin aynı atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli benzer ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel vakit selametlemek özgü ülkü eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından e posta yolla gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. eksiksiz yalnız eksperyans ile okşayıcı İstanbul’u en esen şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile e posta yolla yanında bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika sadece gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik yerinde şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde anık ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar